Хірургія

Хірургічне втручання, операція…. Асоціативно, це – завжди синоніми болю і страждань, втрати звичного способу життя. Так, знайомство з хірургом – вимушений захід, коли іншого методу лікування не існує, або він неефективний. Звичайно, всі захворювання краще вчасно діагностувати і лікувати, щоб не допустити до необхідності оперуватися, проте, якщо виникає нагальна потреба, Сіті Клініка завжди намагається обрати для вас найкомфортніший шлях до одужання.

Ми пропонуємо «хірургію одного дня», – заплановані операції, які не потребують тривалого перебування в стаціонарі та великого реабілітаційного періоду. Сучасне обладнання, професійний комплексний підхід та великий практичний досвід наших лікарів є запорукою успіху.

Планові оперативні втручання можливі:

  • В гінекології. Видалення поліпів, лікувально-діагностичні вишкрібання, гістероскопія, видалення кіст, ампутація матки;
  • В урології. Фімоз, водянка яєчка, цистоскопія, пластика (вуздечки, как перевести коректно?), папіломи;
  • В проктології. Геморой, кісти куприкових ходів, анальні тріщини;
  • Мамологія. Видалення фіброаденом, кіст молочної залози, дрібних пухлин;
  • Ендокринологія. Часткове або повне видалення щитовидної залози;
  • Шкіра та слизові оболонки. Папіломи, бородавки, невуси, ліпоми, будь-які утворення;
  • Гастроентерологія. Лапароскопічне видалення жовчного міхура, апендиксу, поліпів шлунку та кишківника.

Методи знеболення ми вибираємо індивідуально, це може буті місцева анестезія чи загальний наркоз, залежно від обсягу втручання. Перед операцією обов’язковим є обстеження, необхідно здати аналізи крові на цукор, згортання, наявність інфекції. Також, перед тривалим наркозом вас огляне терапевт, зробить ЕКГ, анестезіолог оцінить небезпечні фактори.

Наші операційні обладнані усім необхідним, комфортні та сучасні. В післяопераційному періоді ваше перебування в затишній палаті, під пильним наглядом персональної медсестри, пройде швидко і приємно. Можливе індивідуальне харчування, якщо характер операції це дозволить.

Ми розуміємо ваші страхи і сумніви, вся команда Сіті Клініки прагне зробити процес одужання комфортним і безболісним.

Команда досвідченних фахівців

Ми пропонуємо комплексне лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта