Особливості нашої терапії

Це прекрасно – бути здоровим. І це – прекрасно в будь-якому віці. Проте, з роками потенціал здоров’я втрачається. Починають турбувати суглоби, коливається тиск, інакше працює шлунок, а на шкірі з’являються зморшки… Але,  найгірше – втрачається якість життя, стає менше енергії, не вистачає сил навіть на буденне навантаження, прості речі не приносять радості. Так непомітно підкрадається старість.

В кожного з нас своя історія. Дехто в 63 катається на скутері, в 70 – біжить напівмарафон, а хтось в 40 має цілий арсенал пігулок і діагнозів, і навіть не підозрює, що існує інший шлях.

Суспільне здоров’я в останні роки сильно змінилося – більшість діагнозів старшого віку значно «помолодшали», а материнство, навпаки, стало старшим. Проте, погодьтеся, всі ми прагнемо жити повноцінно, яскраво, якісно і без хвороб.

Сіті клініка + пропонує комплексне рішення: ми зібрали експертів, які розуміються на вікових змінах в організмі людини. Наші кардіологи знають, як втримати тиск та запобігти серцевим проблемам. Гастроентерологи розуміють, що принципи харчування з віком повинні мінятися, бо міняється активність шлунково-кишкового тракту. Ревматологи вживають заходи вже при початковому «хрусті в суглобах», щоб потім ви могли вільно пересуватися. Ендокринологи клініки виявлять вплив гормонів на ваше самопочуття та зовнішній вигляд, вчасно зарадять поглибленню проблеми. Гінекологи зможуть розібратися в клімактеричних станах, обґрунтують доцільність гормональної або альтернативної допомоги. Урологи знають, як подовжити якість статевого життя у чоловіків та що таке «слабкість» сечового міхура у старших жінок. Онколог спрямує діагностику в правильне русло, адже в питаннях онкозахворювань найдорожчий – ваш час. Неврологу вам не доведеться довго пояснювати, що таке хронічна втома та перенавантаження – і головний біль, і безсоння будуть під контролем. Звичайно, на допомогу лікуванню завжди поставлена діагностика – якісне та точне обладнання, аналізи, допоміжні методи.

А, найголовніше, ви ніколи не зіткнетеся з ситуацією, коли лікування одного захворювання зашкодить іншим органам! Вас завжди буде супроводжувати ваш терапевт або сімейний лікар, який обов’язково врахує всі попередні стани, взаємодію ліків між собою, побічні реакції препаратів, можливі наслідки та ризики від прийому препаратів, профілактику поглиблення хвороби.

Ми всі – лікарі з великим досвідом роботи, зокрема знайомі з пацієнтами 40+. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта молодого і пацієнта похилого віку сильно відрізняються, а ще ми точно знаємо, що ніколи не пізно починати бути здоровим! Починати худнути, починати рухатися, починати радіти життю, починати дбати про себе. Ні, ми не зробимо дива замість вас, ми зробимо його разом з вами, і покажемо вам, як це просто.

Для кого наша Сіті клініка + ?

  • жінки та чоловіки 35-45 і далі, які помічають перші зміни в самопочутті – прибавка ваги, нестабільний тиск та серцеві прояви, гострі головні болі і перепади настрою, погіршення сну, порушення менструального циклу,  часті хвороби травлення, зниження імунітету, втрата сил.
  • пацієнти 50-60 і далі, коли свідомість відмовляється сприймати біологічний вік, коли «ще не старий» і хочеться втримати, запобігти, поки ще багато планів і потрібні сили для їх здійснення. Коли простими зусиллями під спостереженням фахівця – ви зможете все!
  • нашим найдорожчим – мамам, бабусям, батькам 70+. Піклування, захист, комплексна допомога та полегшення стану, розуміння їх проблем,  як краще можна висловити вдячність?

З чого почнемо?

У вас вже є обстеження, ви знаєте свої діагнози, вам підібрано ліки, але щось змінилося і з’явились нові питання або ви втомилися від неузгодженості дій різних фахівців між собою. Або ліки перестали діяти. Збирайте всі попередні дані і приходьте до сімейного лікаря, він розбереться і скерує далі. Можливо, щось не було враховано раніше, а можливо – час подивитись на ситуацію ще раз.

Попередні контакти з лікарем були «по прецеденту» –  з’явилась хвороба, ви її лікували, і забували, тоді інша, і так далі, але тепер прийшло розуміння, що час усвідомити свій базовий стан здоров’я більш комплексно. Або прецеденти почастішали і вам комфортніше буде, якщо хтось контролюватиме зміни та запрофілактує їх наперед. Тоді вам сюди і обирайте будь-який чек-ап, адже з чогось треба починати! Дзвоніть адміністраторам – вони допоможуть!

З вами щось не так, сил немає, емоцію не втримати, вага стрімко зростає, може це – клімакс?

Серце, пам’ять, суглоби – все «розсипається», а діти давно кажуть –  треба щось робити. Ви розумієте, що вік має свої прояви, але, може,  можна щось втримати, якось зарадити?

Заходьте сюди: тут є більш розширені діагностичні програми, більше аналізів, більше експертів, більше інформації для визначення діагнозу.

Ви точно все про себе знаєте?

Вчасно контролюєте свій стан, знаєте нюанси діагностики, розумієте причинно-наслідкові зв’язки в своєму тілі?

У вас є одне конкретне запитання до одного лікаря гінеколога-ендокринолога, або мамолога-онколога, психолога, кардіолога, невролога… І ви хочете вдумливості, занурення, експертної думки, без поспіху і формальності, адже історія вашої хвороби має роки за плечами… Обирайте лікаря, приходьте.

Ми з повагою поставимося до будь-яких дрібниць. Вислухаємо, обстежимо, надамо вичерпну інформацію стосовно діагнозу, разом оберемо шлях, яким варто йти.

До ваших послуг у філіалах клініки є весь спектр допомоги – денний стаціонар, оперативні втручання, ендоскопічна, ультразвукова та пункційна діагностика, а також – наша уважність та прихильність, прекрасна команда лікарів та медичних сестер.

Єдине, що вам варто подолати – це зневіру у ваших можливостях, адже старості не існує, вона живе лише у нашій свідомості.

Дзвоніть!

Що кажуть пацієнти

573d57e70e0de164706c099c_noavatar

"Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую."

Тетяна
м. Київ
573d57e70e0de164706c099c_noavatar

"Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)"

Міхаїл
м. Київ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ